Domů |  Přihlásit Nákupní košík | Kontrola»

Kategorie
Informace

Vážený hoste! Chtěl byste se přihlásit?

Držák táhla vtrulky a další tuningy pro T-Rex600
Zbavte se nepříjemné manipulace s ogiginálními objímkami. Tyto ultra lehké objímky obsahují kluznou vložku umožňující hladký chod táhla. Také nabízíme další tuningy jako například lehký dobře držácí držák vzpěr 3D nebo spojený s uchycením výškovky. Take jsme připravili držák serva vrtulky. Více informaci přes email nebo zde

Rozpěra vzpěr pro vrtulníky třídy 30 a 50 (T-Rex600)
Ultra lehká rozpěrka sloužící jako výztuha vzpěr pro zabránění vibracím. Taky slouží jako výztuha při snaze vzpěr se ohýbat. Tento malý doplněk sklidní chod celého modelu. Nutno vzpěry do objímky uchytit přes nejlépe silikonovou hadičku. Lze použít pro vzpěry do průměru 5mm (max 6mm). Typy se liší vzdáleností mezi vzpěrami. Viz info u konkrétního typu.
Více informaci přes email nebo zde


Kovový držák serva vrtulky
Po dalších zkušenostech s vrtulníkem Protos jsme Vám připravili 3 druhy držáků serv a to pro serva řady micro (mini), midi a také pro standartní velikost serv. Držáky jsou také vybaveny úchytem pro u nás opět dostupný odrušovací káblík (no. MT9110).

Kovový držák vzpěr a táhla vrtulky
Jako další produkt jsme pro Vás připravili držák vzpěr a držák tálha vrtulky. Držák táhla vrtulky obsahuje kluznou vložku s kulovou prochou pro lepší chod táhla v různých úhlech.

Více informací přes email nebo zde

Řemenice náhonu vrtulky
Tuningová kovová řemenice náhonu vrtulky na vrtulník MSH Protos. snižuje výrazně vibrace ocasní části vrtulníku.

Kovové napínací kladky
Kovové kladky snižují vibrace a zajišťují dobré vedení řemenu. Více zde

S příchodem technologie 2,4GHz na trh jsme vyvinuli držáky, které těžiště vysílače posunou do správného místa a umožňují tak jeho pohodlné zavěšení. Tyto držáky lze také samozřejmě využít pro rádia s klasickou anténou, kde problémy s těžištěm jsou také. Více informací zdeAkce pro May
Maxir - Držák vzpěr 3D
Maxir - Držák vzpěr 3D
341CZK  220CZK
Ušetřeno: 35% sleva
Maxir - Držák serva směrovky
Maxir - Držák serva směrovky
341CZK  220CZK
Ušetřeno: 35% sleva
Jazyky
Czech  English  
Hledání
Měny
 | Domů |